Świat fotografii MyPhotoArt.

Jest nam bardzo miło, że postanowiłeś(-aś) odwiedzić ten dział. Myślę, że każdy powinien zaczynać zawsze od początku, a początkiem jest pierwszy uścisk dłoni i zapoznanie się.

Serdecznie zapraszam na dołączenie do naszej społeczności. Będąc tutaj, stajesz się jej aktywną częścią i znacząco przyczyniasz się do promocji i rozwoju fotografii.

Po otwarciu prywatnego konta społecznościowego będziesz mógł / mogła tworzyć i udostępniać własne galerie zdjęć, dodawać przyjaciół, oraz prowadzić rozmowy i aktywnie uczestniczenia w już rozpoczętych rozmowach, w wielu różnych kategoriach.

Nasz działalność

Zajmujemy się jedną na najpiękniejszych dziedzin sztuki - fotografią. Codziennie dołożymy starań, aby przekazywać, rozwijać oraz uczyć Cię tej pasjonującej dziedziny, wymieniając zdania, dzieląc się opiniami lub po prostu działać, wyrażając to na zdjęciach.

Konstruktywną krytykę przyjmiemy z pokorą, ale prosimy o zachowanie wszelkich zasad etycznych oraz norm społecznych na najwyższym poziomie – zarówno dla Nas jak i wszystkich pozostałych osób korzystających ze strony www.myphotoart.org

Copyright © MY PHOTO ART 2019. Wszystkie prawa zastrzeżone / All Rights Reserved | Design and implementation: Dajnowiec.com

Korzystanie z witryny oznacza akceptację » Regulaminu.
Prosimy również o zapoznanie się z naszą » Polityką Prywatności.