Warner Bros. Pictures i Madants wyprodukują adaptację filmową Innych ludzi Doroty Masłowskiej.

Warner Bros. Pictures i Madants wyprodukują adaptację filmową Innych ludzi Doroty Masłowskiej.

"Innych ludzi" na podstawie własnego scenariusza wyreżyseruje Aleksandra Terpińska. Zdjęcia rozpoczną się pod koniec bieżącego roku - poinformowała PAP Honorata Pawicka-Jaros, pr manager z Warner Bros. Entertainment Polska, który wraz z firmą Madants jest współproducentem filmu.

"+Inni ludzie+ to adaptacja uznanej powieści Doroty Masłowskiej z 2018 r. Od swojego wielokrotnie

nagradzanego debiutu +Wojna polsko-ruska pod flagą biało-czerwoną+ w 2002 r. Masłowska pozostaje wyrazistym głosem swojego pokolenia i bezkompromisową komentatorką życia społecznego. Film wyreżyseruje Aleksandra Terpińska" - napisała w przesłanej we wtorek PAP informacji Pawicka-Jaros.

Będzie to debiut fabularny Terpińskiej, której film krótkometrażowy "Najpiękniejsze fajerwerki ever" otrzymał Canal+ Award na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Cannes w 2018 r.

Za kamerą stanie Bartosz Bieniek - operator m.in. filmów "Droga Aszera" i "Kult-film". Za ścieżkę dźwiękową adaptacji "Innych ludzi" odpowiada jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich DJ-ów - Auer, znany ze współpracy z Pezetem i jego wytwórnią Koka Beats. "+Inni ludzie+ to dynamiczna i hipnotyzująca historia o miłości i jej braku, której akcja rozgrywa się w dzisiejszej Warszawie, a towarzyszy jej pulsujący beat hip-hopu" - napisano w przesłanej PAP informacji.

"Na pierwszy rzut oka Kamil i Iwona nie mają ze sobą nic wspólnego. Ona jest znudzoną i zdesperowaną żoną, żyjącą w luksusie. On ma 32 lata i wciąż mieszka z matką w bloku, snując wizje kariery hip-hopowca i łapiąc przypadkowe fuchy. Ich relacja pozornie jest bez znaczenia. Jednak to dzięki niej zobaczą innym świetle swoje życiowe wybory i ludzi wokół" - czytamy w zapowiedzi filmu.

Producentkami filmu są Klaudia Śmieja-Rostworowska i Beata Rzeźniczek z firmy Madants. W 2018 r. firma ta współprodukowała film "High Life" w reż. Claire Denis z Robertem Pattinsonem i Juliette Binoche. Koproducentem filmu jest francuska firma Alcatraz ("High Life", "Sieranevada", "Życie Adeli").

Ekranizacja "Innych ludzi" otrzymała dotacje z Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej oraz Mazowieckiego i Warszawskiego Funduszu Filmowego.

Premiera kinowa "Innych ludzi" jest zaplanowana na rok 2020. Za dystrybucję kinową odpowiadać będzie Warner Bros. Entertainment Polska.(PAP)

Dodaj komentarz

Komentarze  

0 #3 ocpautirulugx 2019-12-13 11:54
http://mewkid.net/where-is-xena/ - Amoxicillin Amoxicillin 500mg Capsules xtn.qhvm.myphotoart.org.yqc.ih http://mewkid.net/where-is-xena/
Zgłoś administratorowi
0 #2 episufuj 2019-12-13 11:29
http://mewkid.net/where-is-xena/ - Amoxicillin Buy Amoxicillin Online ctw.vvri.myphotoart.org.agp.fq http://mewkid.net/where-is-xena/
Zgłoś administratorowi
0 #1 RickyDut 2019-11-24 00:52
Look at my blog post :: https://www.myonlinebuy.us/is-100mg-of-viagra-safe
Zgłoś administratorowi